🌷 Verzendpauze… maar wél elke dag nieuwe goodies beschikbaar! 👀
🌷 Het is weer tijd voor quality time met het gezin. Daarom geldt er van 13 februari tot en met 24 februari een verzendpauze.
4 oktober 2021. Facebook en Instagram waren offline door een wereldwijde storing. Overal op social media kwamen werd erover gesproken, behalve op Facebook en Instagram.
Ik weet nog dat ik die avond nieuwe collecties online had gezet, maar het niet van de daken kon schreeuwen op Facebook en Instagram.
De enige manier om op dat moment te weten dat er nieuwe goodies waren, was wanneer je (toevallig) hier op de site was of als member van de Happy Mail.
Nadat ik de 'Happy Mail' nieuwsbrief verzonden had, werd er meteen volop geshopt en een aantal kawaii goodies waren dan ook supersnel uitverkocht. Echt bizar snel!
Je begrijpt natuurlijk wel dat klanten die mij alleen op social media volgen, hiervan baalden. Daarom roep ik ook altijd: Wil je niets missen, schrijf je dan in voor de Happy Mail. Echt waar. Zo ben je niet afhankelijk van social media.
🌷 Het is weer tijd voor quality time met het gezin. Daarom geldt er van 13 februari tot en met 24 februari een verzendpauze.
Op 14 februari is het Valentijnsdag, de dag van de liefde. Het is een mooie gelegenheid om even stil te staan bij de liefde om ons heen. 🩷
Bestellingen geplaatst na woensdag 12 februari, 12:00 worden verzonden vanaf 25 februari. 💕 Shoppen kan gewoon! ➡️ Meer info.