De Japanse stickerruil-hype!
Ik hoorde laatst iets superleuks van mijn leverancier: in Japan is stickerruil op dit moment een enorme trend. Overal worden stickers geruild, er zijn kleine ruilgroepjes, het is echt een soort gezellige mini-community.
De dagen worden korter en kouder, tijd om het binnen extra gezellig te maken! 💜 Zachte plushies, warme sokken en vrolijke mokken brengen die perfecte cozy kawaii vibe in huis.
De najaarscollectie zit vol goodies die niet alleen schattig zijn, maar ook heerlijk comfortabel. Denk aan een grote, zachte Rilakkuma plush op de bank of een Pusheen mok met warme chocolademelk. Voeg er wat vrolijke Sanrio stationery aan toe en je hebt genoeg leuks te doen op een koude dag.
Dat brengt me op het volgende leuks voor journaling fans: met kawaii stickers, washi tape en notitieboekjes maak je elk momentje binnen extra leuk. Perfect voor een regenachtige dag met een warme mok thee erbij. ☕✨

Bekijk de najaarscollectie vol zachte, vrolijke en cozy kawaii goodies. Ideaal om jezelf of iemand anders blij mee te maken. 🎀
Ik hoorde laatst iets superleuks van mijn leverancier: in Japan is stickerruil op dit moment een enorme trend. Overal worden stickers geruild, er zijn kleine ruilgroepjes, het is echt een soort gezellige mini-community.
Bestel op tijd voor de feestdagen! 🎁 Lees mijn tips om je kawaii cadeautjes op tijd in huis te hebben. Verzendtijd is 1–3 werkdagen bij Cuteness.nl.
De afgelopen tijd stond in het teken van verandering. ✨ In deze blog vertel ik over het nieuwe hoofdstuk dat binnenkort begint, wat dat betekent voor Cuteness én hoe ik daar mijn balans in hoop te vinden. 💕