Kerstvakantie... maar jij shopt met korting!
Mijn kerstvakantie is aangebroken! 🎄✨💕 Je kunt blijven shoppen met 10% korting. Bestellingen worden vanaf 5 januari 2026 weer verzonden.

• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
Nu de feestdagen voor de deur staan, neem ik even de tijd om te ontspannen, te genieten van quality time met familie en op te laden voor een fantastisch nieuw jaar vol cuteness. 🎄✨ De shop blijft open, maar bestellingen worden pas na mijn vakantie verwerkt.
Mijn kerstvakantie loopt van 18 december tot en met 2 januari 2026. De shop blijft open, maar tijdens deze periode worden er geen bestellingen verzonden.
Zoals je weet run ik Cuteness.nl alleen, dus helaas heb ik geen elfjes die het werk van me overnemen. 🤭
Vanaf 5 januari 2026 start ik weer met het verwerken en verzenden van alle bestellingen. Houd er rekening mee dat het, afhankelijk van de hoeveelheid bestellingen, 2 tot 3 werkdagen kan duren voordat alles is verzonden. Ik doe natuurlijk mijn best om je pakketje zo snel mogelijk te versturen! 📦
Om je te bedanken voor je geduld shop je tijdens mijn vakantie met 10% korting.
De korting geldt niet voor cadeaubonnen, maar wel voor alle andere goodies – inclusief outlet en bundel goodies. De korting wordt automatisch verrekend in je winkelwagen bij een minimaal aankoopbedrag van €10,00 (exclusief verzendkosten).
Ben je nog op zoek naar een (kerst)cadeau, maar zie je dat bestellingen pas vanaf 5 januari weer worden verzonden? Geen zorgen! 🤍 Ook tijdens mijn kerstvakantie kun je een digitale cadeaubon kopen. Deze ontvang je direct in je mailbox, waardoor je toch een leuk en lief cadeau kunt geven – perfect voor last-minute shoppers.
Hele fijne feestdagen en een gelukkig nieuwjaar! ✨ Ik kijk ernaar uit om je in het nieuwe jaar weer te voorzien van heel veel cuteness! ❤️
Mijn kerstvakantie is aangebroken! 🎄✨💕 Je kunt blijven shoppen met 10% korting. Bestellingen worden vanaf 5 januari 2026 weer verzonden.
Een kleine update achter de schermen bij Cuteness, met als fijn gevolg: snelle verzending binnen 1–2 werkdagen.
Ik hoorde laatst iets superleuks van mijn leverancier: in Japan is stickerruil op dit moment een enorme trend. Overal worden stickers geruild, er zijn kleine ruilgroepjes, het is echt een soort gezellige mini-community.
Verzending vanaf 5 januari 2026.
Nu bestellen = 10% korting ✨
• • • • • • • •
🎁 Cadeau nodig? Kies een digitale cadeaubon (direct per e-mail – uitprintbaar).